Kompletní autodiagnostika:


Provádění diagnostiky softwarem a hardwarem SUPERVAGSoučástí každého moderního automobilu je nyní řídící jednotka vozidla tzv. ECU (Electronic Control Unit), která řídí veškeré procesy "a že jich není málo" ve Vašem vozidle.
V případě defektu, či disfunkce ECU, jsou lepší modely ECU vybaveny dojezdovým programem, který zastoupí program hlavní.

Pokud tedy budete cítit, že Vaše vozidlo má nejspíše problém s ECU, pak nás neváhejte zkontaktovat na radu, případně přímo navšívit náš autoservis.

Diagnostika ECU je zaměřená jak na standardní úkony revize řídících obvodů a dalších podpůrných obvodů mezi které patří, testy autobaterií naklápění adaptabílních světlometů a další.

Po dohodě se zákazníkem a provedení koplexní diagnostiky mechanických částí motoru lze instalovat i CHIP pro zvýšení vozidla

Diagnostiku řídících jednotek (ECU) provádíme profesionálním přístrojem SUPERVAG nejnovější generace s pomocí nejmodernějších softwarů v přidruženém notebooku.


                                   

Mezi naší hlavní klientelu v oboru autodiagnostiky patří vozidla koncernu VW, a evropská vozidla s komunikačními systémy VAG, či CAN.
R-CAR, Zdeňka Hoffbauera 495, Unhošť, Česká republika, telefon: +420 603 445 037
Kontakt Produkty Novinky